Czy warto inwestować w tego rodzaju meble do firmy?

Piszemy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto inwestować w tego rodzaju meble do firmy?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Dzień dobry, firma się rozrasta i w najbliższej przyszłości jesteśmy zmuszeni przenieść się do większego biura. Powszechnie wiadomo, że takie lokale są praktycznie w stanie deweloperskim i trzeba je od początku urządzić. Stąd moje pytanie czy warto kupować takie zabudowy meblowe: Obrazek - prezentują się doskonale na fotografiach. Natomiast koszt ich zakupu jest dość wygórowany i nie wiem czy przyniesie jakąś korzyść dla prowadzonej przez nas firmy. Wiadomo wygląd biura jest dość ważny, ale czy meble najwyższej klasy aż tak zwiększają efektywność zatrudnionych ludzi i wpływają na decyzję potencjalnych klientów?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy warto kupować takie systemy meblowe do biura?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Cześć, to powinno wynikać z waszych możliwości finansowych. Wystrój lokalu firmowego jest bardzo ważny, lecz powinien być zgodny z portfelem waszych kontrahentów. Jeżeli kooperujecie z małymi przedsiębiorstwami to przepych w waszej firmie może ich zniechęcić. Będą uważali, że jesteście drogą firmą i będą zwracać się do konkurencyjnych firm. Ich działanie ma podstawy, gdyż wydatki na tego rodzaju meble przeniesiecie na swoich kontrahentów. Natomiast jeśli kooperujecie z większymi podmiotami gospodarczymi, gdzie ważny jest bardzo dobry wygląd biura, aby was oceniali jako poważnego partnera to jak najbardziej trzeba zainwestować w tego rodzaju meble. Tak jak już wspominałem. Wszystko zależy od rodzaju klientów.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości