Czy montowanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Piszemy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy montowanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:22

Część. Kilka dni temu przeprowadziłem się do domku jednorodzinnego. Jak wiadomo sporo rzeczy jest jeszcze do dokończenia. Pozostały napędy do bram i tego typu sprawy. Zastanawiam się także nad montażem wideodomofonu do furtki. Nie wiem tylko czy ma to jeszcze sens w obecnych czasach oraz czy sprawdzi się to na działce z domem mieszkalnym. Proszę o radę w tej materii fachowców jeśli są na tym forum.

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy montaż domofonów ma jeszcze sens?

Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:50

Cześć. Nie mam pojęcia skąd pomysł, że wideodomofon nie nadaje się do domu jednorodzinnego. Wręcz przeciwnie - jest to idealne rozwiązanie, które umożliwia bez wychodzenia z budynku na sprawdzenie, kto do nas przyszedł. Garść niezbędnych danych wyszukasz w tym miejscu: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - na dzień dzisiejszy jest sporo rozwiązań, które umożliwiają dostosowanie systemu do twoich potrzeb. Na dzień dzisiejszy dostępne są wideodomofony bezprzewodowe, które umożliwiają montaż wideodomofonu w sytuacji, kiedy budowlańcy zapomnieli zostawić kabli pod domofon. Dostępne są także domofony, które działają doskonale po zmroku. Można wideodomofon zintegrować z systemem alarmowym a, także inną automatyką w domu. Wszystko związane jest z twoimi możliwościami finansowymi.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości