Jak konkurencja to robi?

Piszemy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak konkurencja to robi?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Witam, posiadam firmę która zajmuje się instalacją anten satelitarnych w Warszawie i jej okolicach. Jakiś czas temu przebudowałem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast zastanawia mnie rzecz - jak inne firmy na frazę instalacje antenowe Warszawa są na szczycie wyników wyszukiwarki? Czytałem o pozycjonowaniu strony internetowej, natomiast sporo osób pisze iż najistotniejsza jest treść na stronie. A pozyskiwanie nienaturalnych odnośników może zaszkodzić stronie internetowej. Tak, więc dałem swoją stronę wyłącznie do paru najlepszych katalogów oraz zbudowałem profil na FB. Niestety nie można odszukać mojej strony w wyszukiwarce. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak konkurencja to robi?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Dzień dobry. Po pierwsze Internet nie jest dobrym miejscem do zdobywania informacji na temat pozycjonowania strony. Jest w nim sporo nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość osób zdobywa wiedzę podczas testów. Nikt nie podzieli się metodami, które są skuteczne i dają duże zyski dla agencji SEO. Tak, więc będzie Ci trudno samodzielnie to zrobić. Na pewno tylko treścią nie wypromujesz strony. Kilka linków - nawet tych najlepszych nie wiele ci pomoże jeśli konkurencja posiada ich tysiące. Tak, więc musisz zacząć ich tworzyć znacznie więcej. Jest dużo stron gdzie możesz umieścić linka do swojej strony za darmo. Zacznij od serwisów tematycznych na początek.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości