Dlaczego moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?

Piszemy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Dlaczego moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Witam kolegów i koleżanki. Posiadam spory kłopot z moją stroną internetową. Od pewnego okresu nieustannie spada w wynikach wyszukiwań na słowo kluczowe stomatolog Radom. Moja strona funkcjonuje nieprzerwanie od wielu lat w Internecie. Oczywiście raz na parę lat jest aktualizowana i uzupełniana o nowe zakładki. Jaki czas temu na słowo kluczowe stomatolog Radom była na początku wyników. Na dzień dzisiejszy coraz niżej. Jak tak dalej pójdzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą pięćdziesiątką rezultatów wyszukiwarki. Co mogę zrobić aby odwrócić tendencję spadkową. Nie będę ukrywał, że wraz z gorszymi pozycjami, topnieje również liczba pacjentów w gabinecie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Co jest przyczyną, że moja strona systematycznie spada w wynikach?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Witaj. Odpowiedź na zadane pytanie jest bardzo prosta. Nie pozycjonujesz strony WWW w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była na górze wyników wyszukiwarki. Też posiadałeś do niej jakieś linki. Były one leciwe i przekazywały znaczną moc stronie internetowej. Stąd dobre pozycje. Obecnie większość z nich straciłeś - stąd te spadki. Inne gabinety stomatologiczne budują odnośniki do swoich stron i poprze to pną się do góry. Ich działania skutkują, że twoja strona spada w rezultatach wyszukiwań. Musisz jak najprędzej rozpocząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po czterech miesiącach powinieneś być z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz również próbować samodzielnie pozycjonować swoją stronę, ale tu trzeba mieć dużo wolnego czasu i wiedzę co zrobić aby pozycje rosły. Dzisiaj można łatwo zaszkodzić swojej stronie przez niewłaściwe działania.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości