Niespotykane zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

Piszemy na dowolne tematy.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Niespotykane zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Cześć, posiadam pewien kłopot z pozycjonowaną przez mnie stroną internetową. Od pewnego czasu widzę jej dziwne zachowanie. Jest ona pozycjonowana na dużą liczbę słów kluczowych w wyszukiwarce. Natomiast od jakiegoś czasu jedna z fraz Arbeitsmöbel bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na pierwszej stronie wyników, a kolejnego dnia o 30 pozycji niżej. Do strony nieustannie pozyskuje odnośniki z dobrych miejsc. Sposób linkowania nie zmienił się od początku. Tak, więc nie mam pojęcia co jestem w stanie z tym zrobić. Dla reszty fraz nie mam takiego problemu. Również nie przebudowywałem nic na stronie. Czy ktoś z was może coś mi doradzić?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Niespotykane zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Dzień dobry. Cieszę się, że podałeś adres domeny i kłopotliwą frazę. Będzie łatwiej coś poradzić. Po pierwsze zdobywasz odnośniki do domeny, ale nie wiem czy zauważyłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną spadków. Stare odnośniki mają o wiele większą moc niż nowo zbudowane. Pozycje strony mogą też skakać z prostej przyczynny. Algorytm raz zlicza nieistniejące linki, a raz nie. Jak pragniesz ustabilizować pozycję to skoncentruj się na pozyskiwaniu bardziej trwałych linków. Wraz z jego wiekiem zwiększa się jego moc. Tak, więc takie linki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Kolejny aspekt problemu to działania konkurencji. Mogą oni również pozyskiwać sporą liczbę linków, co powoduje ciągłe przetasowania w rezultatach wyszukiwania.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości