Która winda będzie najlepiej działa w niedużej firmie?

Piszemy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Która winda będzie najlepiej działa w niedużej firmie?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:38

Witam. Jestem w trakcie rozbudowy mojej firmy produkcyjnej. Nasza działalność produkcyjna zlokalizowana jest w budynku , który składa się z dwóch kondygnacji i sporym ułatwienie było by zamontowanie jakieś windy towarowej, która by przewoziła towary między kondygnacjami. Nasza firma zajmuje się wytwarzaniem odzieży ze skóry. Więc powierzchnia windy nie musi być jakaś duża. Wystarczy, że zmieści się w niej paleta i jeden człowiek. Udźwig takiego dźwigu hydraulicznego też chyba nie musi być za duży. Tak, więc myślę o jakimś mniejszym rozwiązaniem, które bylibyśmy w stanie wpasować wewnątrz budynku. Co wy o tym sądzicie?

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Która platforma towarowa będzie odpowiednia do małej firmy?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Dzień dobry. Jeśli myślisz o jakimś konkretnym modelu widny to należało napisać. Dobre platformy towarowe wyszukasz w ofercie tego przedsiębiorstwa: https://art-webinfo.pl/2022/05/17/czym-sie-kierowac-zeby-wybrac-najwlasciwsze-modele-anatomiczne . Z tego co się zorientowałem po tym co napisałeś szukasz platformy towarowej o stosunkowo niewielkim udźwigu. Dlatego jesteś w stanie zaryzykować niestandardowe rozwiązanie, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Natomiast zastanawiam się czy nie korzystniejszym rozwiązaniem będzie zamontowanie czegoś większego, tak z myślą o przyszłości. Jeżeli będzie potrzebny większy udźwig dźwigu hydraulicznego to będzie w przyszłości problem. Może od razu zamontować windę towarową o dużym udźwigu?

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości