Polar minky sklep internetowy

Piszemy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Polar minky sklep internetowy

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:45

Czy sklep, który ma w swojej ofercie tkani dla dzieci to intratny pomysł na biznes?

Właśnie ten esej ma wykazać, że każdy interes odpowiednio zaplanowany jest w stanie przynieść dochód jego inwestorom. Po pierwsze trzeba uświadomić fakt, iż sklep internetowy powinien być dodatkiem do sklepu stacjonarnego, który sprzedaje podobny asortyment. W przedstawionym przez nas przypadku są to depilacja laserowa Radom. Dlatego odradzam budowanie biznesu wyłącznie o sprzedaż w Internecie. Wiele czytelników zada pytanie, czemu mam taką opinię na ten temat?

Będę starał się to wyjaśnić na przykładzie depilacja laserowa Radom. Na początku winniśmy uwzględnić miesięczne koszty prowadzenia takiego sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w początkowych 2 latach przedsiębiorca może opłacać preferencyjną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak ważna pozycja w bilansie zysków i strat. Inaczej już to prezentuje się po upływie 2 lat od założenia firmy. Obowiązująca danina dla ZUS to rząd 1100 zł za miesiąc.

Następny koszt przy prowadzeniu sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi to jego promocja w wyszukiwarce internetowej. Umyślnie już pominąłem budowę samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy wydatek i można go pominąć w miesięcznym bilansie kosztów. Wracający do reklamy sklepu w Internecie. Trzeba wybrać frazy do promocji. Przykładowo dla opłata za miesiąc to wydatek od 100 do 220 zł. Tego rodzaju słów kluczowych musimy mieć kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za tą samą formę reklamy wydamy około 2 tysięcy zł miesięcznie. Do tego należy doliczyć pozostałe nakłady finansowe związane z reklamą. Należą do nich również marketing na forach, itp. Efekty pozycjonowania sklepu na słowo kluczowe: tkaniny dziecięce sklep nie pojawią się z dnia na dzień. Tak więc w początkowej fazie powinno się pomyśleć o alternatywnym kanale sprzedaży naszych tkanin dziecięcych. Przydatne może być Allegro lub podobne serwisy aukcyjne. Natomiast wystawienie oferty związane jest dodatkowymi opłatami i to nie małymi. Cena za wystawienie pojedynczego produktu oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko uzależnione jest od zaznaczonych opcji promocji. Więc każdy samodzielnie jest w stanie sobie to policzyć i odpowiedzieć na pytanie czy ma to sens.

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość