Nowoczesne lustra na specjalny wymiar do mieszkania

Piszemy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Nowoczesne lustra na specjalny wymiar do mieszkania

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 10:11

Nie mogę wyobrazić sobie łazienki bez lustra na wymiar. Ogromną popularnością cieszą się modele z wbudowanymi diodami LED, które mimo niewielkich gabarytów dają ciekawe efekty! Nowoczesne rozwiązania wykorzystywane są na każdym kroku, a LED określane jest jako technologia przyszłości. Dlaczego w swojej łazience warto zamontować lustro na wymiar LED? Urządzając łazienkę powinniśmy zwrócić baczną uwagę na wiele elementów jej wystroju, takich jak kolorystyka, gres, czy armatura. Bardzo ważnym elementem każdej łazienki jest lustro na wymiar z takim oświetleniem, byśmy byśmy byli w stanie oglądać doskonałe odbicie naszej twarzy. Większość łazienek nie posiada okien, tak więc światło gra tak ważną rolę. Górne oświetlenie nie wystarczy, tak więc najczęściej wybierane są lustra na wymiar, nad którymi wieszane są kinkiety lub lustra z integrowanym światłem. Hitem stały się lustra z oświetleniem LED. Te ciekawe lustra na wymiar są przede wszystkim bardzo oszczędne i charakteryzuje je długa żywotność. Istotne jest, żeby kupić lustro na wymiar dobrej marki, aby oświetlenie nie było zbyt słabe, ani nie raziło domowników w oczy. Lustro na wymiar LED będzie idealne dla pań - zdecydowanie ułatwi wykonywanie codziennego makijażu, ponieważ diody oświetlą twarz równomiernie z każdej strony. Wbudowane oświetlenie sprawi, że lustro na wymiar będzie się doskonale wyglądało i zachwycało swoim wyglądem. Lustro na wymiar z efektem głębi 3D to obecnie najbardziej nowoczesne rozwiązanie! Jest uniwersalnym pomysłem i pasuje zarówno do pokoju, sypialni, jak też łazienki, gabinetu czy korytarza. Rewelacyjnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Przed włączeniem oświetlenia lustro na wymiar będzie wydawało się zwykłym zwierciadłem. Natomiast po zapaleniu diod dadzą one efekt doskonałej głębi. Poprzez zastosowany efekt 3D, światło nie będzie nas razić w oczy. Lustro 3D zdecydowanie odbiega wyglądem od tradycyjnych zwierciadeł. Kupując taki model mamy zapewniony modny, trójwymiarowy efekt dekoracyjny we wnętrzu własnej łazienki. Dzień dobry, przeprowadzam obecnie remont swojego mieszkania. Bardzo spodobały mi się takiego typu rozwiązania jak na zdjęciach. Mam tylko obawy, czy nie są to za odważne pomysły do czterech kątów w starym bloku. Jak sądzicie czy warto brnąć w tak nowoczesne wnętrza, a może zdecydować się na klasyczne rozwiązania do swojego mieszkania? Może posiadacie jakieś inne godne polecenia realizacje. Z przyjemnością je zobaczę.

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Ciekawe lustra na specjalny wymiar do mieszkania

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 11:16

Dzień dobry, ja jestem zdania iż we własnym mieszkaniu powinniśmy czuć się komfortowo. Jak masz ochotę na tego typu lustra to powinieneś je wybrać. Twój dom to twoje królestwo. Nie ma sensu rozważać czy spodoba się to znajomych. Ty w tych pomieszczeniach jesteś codziennie, nie oni. Więc śmiało remontuj dom w nowoczesnym stylu.

podobne tematy:
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czadowe lustra na specjalny wymiar do domu

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:24

Podobnie uważam jak przedmówca. Jeśli mi coś się podoba to tak robię. Nie zależy mi na opinii innych. Ja mam się komfortowo czuć u siebie a nie goście. Oczywiście nie lubię tandety, lecz to co wrzuciłeś na forum jest bardzo ciekawe i będzie komponowało się do każdego pomieszczenia.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości