Poszukuje fachowej brygady dekarzy do położenia dachu

Piszemy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Poszukuje fachowej brygady dekarzy do położenia dachu

Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:47

Witam. Ostatnio rozmawiałem z sąsiadem, który buduje się obok mojego domu. Troszkę mnie nastraszył jak chodzi o brygady dekarskie. On szukał dekarzy przeszło rok czasu. Źle wykonany dach to według niego ogromny kłopot a, później problemy z grzybem. Nie mam za dużego pojęcia o tym - tak, więc pragnę poznać wasze zdanie na ten temat.

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebuje dobrej ekipy dekarzy do wykonania dachówki

Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:01

Dzień dobry. To cię sąsiad nieźle nastraszył. Jeżeli chodzi o kładzenie blacho dachówki to sprawa jest podobna jak wcześniejsze prace budowlane w domu. Dobrzy dekarze to 0 problemów, mizerni dekarze to same nerwy. Szukanie proponuję rozpocząć od takiego rodzaju serwisów internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=216 - tam masz wizytówki dekarzy, które oferują usługi z zakresu krycia dachów. Wybierasz tych dekarzy, którzy posiadają największą liczbę dobrych komentarzy i rozpoczynasz z tymi ludźmi rozmowy. Później zapraszasz najlepszych dekarzy na miejsce prac budowlanych. Przygotowują kosztorys, a ty wertujesz oferty. Zawsze należy wziąć pod uwagę sposób dyskusji z wykonawcą. Jeśli nie mamy problemów z komunikacją to trzeba rozważyć taką ofertę. Unikajmy ludzi, którzy nie są w stanie udzielić odpowiedzi na zadane pytania. Przeważnie nie mają pojęcia o swoim fachu.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 26 gości