Pozycjonowanie w danym mieście na proste frazy

Piszemy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Pozycjonowanie w danym mieście na proste frazy

Postautor: mariusznowak » 16 wrz 2016, 11:45

Witam kolegów i koleżanki. Mam pytanie do ludzi, którzy zajmują się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarkach internetowych. Zleciłem budowę strony, którą pragnę pozycjonować własnymi siłami. Interesują mnie słowa kluczowe typu żwirownia Koło, które są w mojej ocenie dość niszowe. Z pozycjonowaniem nie miałem uprzednio styczności. Natomiast wiele już o tym przeczytałem i sprawa nie wydaje się bardzo trudna dla fraz niszowych. Najważniejsze pytanie: ile czasu zajmie doprowadzenie strony do 1-szej dziesiątki wyników na hasło: ziemia ogrodowa Koło . Następna kwestia, która mnie ciekawi to sposób pozyskiwania odnośników do domeny. Czy warto kupować kody do katalogów, a może zostawiać linki na forach. Oraz ostanie zagadnienie, które związane jest z liczbą linków linków, jaką powinienem utworzyć.

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Pozycjonowanie w danym mieście na frazy typu: ziemia ogrodowa Koło

Postautor: podrygalapawel » 16 wrz 2016, 12:08

Cześć. Faktycznie frazy pokroju: ziemia ogrodowa Koło są rzeczywiście łatwymi frazami. Lecz jest to teoria. W praktyce wygląda to już nie tak banalnie. W pozycjonowaniu najważniejsze są odnośniki do domeny. Jakiś czas temu wystarczyło dodać stronę do kilku katalogów i domena ze stroną internetową znajdowała się na początku wyników. Teraz trzeba o wiele większej liczby linków, które muszą być dobrej jakości. Więc odpuść sobie katalogowanie strony internetowej. Nie odniesie to zakładanych rezultatów. Natomiast umieszczanie swoich linków na forach jest już o wiele lepszym pomysłem. Należy tylko pamiętać o właściwym rozłożeniu pozycjonowanych fraz. Czas potrzebny na osiągnie zakładanych wyników jest zależny od twoich umiejętności. Jednemu zajmie to miesiąc, a inny pozycjoner nie wypozycjonuje strony do 1-szej dziesiątki rezultatów przez rok czasu.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości