Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym pomysłem?

Piszemy na dowolne tematy.
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym pomysłem?

Postautor: adriansola » 20 wrz 2016, 13:19

Cześć. Mam pytanie dotyczące pozycjonowania strony internetowej w wyszukiwarce. Posiadam drobny biznes związany z obróbką CNC. I chciałbym zainwestować trochę w promocje swojej firmy w Internecie. Pomyślałem więc o pozycjonowaniu domeny na lokalne słowa kluczowe. Podaje odnośnik do posiadanej strony, aby umożliwić analizę: http://formatkimeblowe.com.pl . Będę wdzięczny za wypowiedź ludzi, którzy znają się na sprawie. Interesuje mnie pozycjonowanie strony na lokalne frazy w Warszawie i jej najbliższych okolicach.

podobne tematy:
maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Pozycjonowanie na frazy lokalne czy jest dobrym rozwiązaniem?

Postautor: maxkolonko » 20 wrz 2016, 13:46

Witaj kolego. Na początku napiszę, że masz należycie wykonaną i zoptymalizowaną stronę internetową. Wiec z pozycjonowaniem jej w wyszukiwarce nie powinno być żadnych problemów. Tak, więc powinieneś śmiało szukać firmy, która będzie robiła dla ciebie promocję strony w Internecie. Natomiast jeśli chodzi o wybór haseł do pozycjonowania to są dwie szkoły. Zwolennicy pierwszej uważają, iż lepiej wybierać frazy globalne. Prawdą jest, iż generują więcej wejść na stronę. Natomiast czy są one lepszym wyborem. W twoim przypadku - nie. Nie szukasz klientów z drugiego zakątka Polski. Tak, więc jak najbardziej skłaniałbym się ku lokalnemu pozycjonowaniu. Za nim również przemawia cena za usługę. Będzie ona znacznie tańsza niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości