Szukam fachowego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez właściwego trenera

Piszemy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Szukam fachowego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez właściwego trenera

Postautor: henryk1965 » 16 wrz 2016, 12:19

Dzień dobry. Mam ochotę podszkolić swoje zdolności związane z trenowaniem ludzi na siłowni. W branży funkcjonuje już od kilku lat. Parę late temu robiłem kurs instruktorki i posiadam uprawnienia trenera personalnego. Natomiast od odbytego szkolenia minęło już sporo czasu i widzę u siebie braki w wykształceniu. Kocham to co robię i pragnę to robić na najwyższym poziomie. Tak, więc poszukuje profesjonalnego kursu instruktorskiego, który jest prowadzony przez sprawdzonych specjalistów. Czy możecie coś mi polecić?

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Poszukuje dobrego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez wykwalifikowanego trenera

Postautor: krzysiekfila » 16 wrz 2016, 12:37

Witaj, bardzo interesujące szkolenia prowadzi firma ECS z Warszawy. Zatrudniają profesjonalną kadrę instruktorów, która odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Przykładowi szkoleniowcy, którzy prowadzą tam szkolenia instruktorskie- ich nazwiska mówią same za siebie i są rozpoznawalne na arenie Polskiej. Tu masz odnośnik do ich witryny internetowej: https://relaxmindandbody.pl/masaz-dla-dwojga - na 100% znajdziesz coś dla siebie. Kursy prowadzą w każdym z większych miast. Rzecz jasna najwięcej jest ich w Warszawie. Ja sugeruje zapisać się grupy Roberta Piotrkowicza - sam ukończyłem takie szkolenie instruktorskie i jestem bardzo zadowolony.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości