Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

Piszemy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 11:05

Witam. Poszukiwałam ostatnio w internecie jakiegoś preparatu na pryszcze i znalazłam interesującą propozycję. A więc podobno towar taki jak panele szklane Warszawa ma takie atrybuty, jakie pozwalają zwalczać wypryski oraz trądzik. Można używać go bezpośrednio na skórę, gdyż jest w pełni bezpieczny. Mimo to nie mam bladego pojęcia czy to prawdziwość, a nie chcę wydawać bezowocnie pieniędzy. Proszę, w takim razie o wypowiedzenie się osób, jakie miały okazję korzystać z takiego preparatu. Z góry dziękuje wszystkim za udostępnioną pomoc.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2022, 7:25 przez mariusznowak, łącznie zmieniany 2 razy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

Postautor: henryk1965 » 28 paź 2016, 11:15

Cześć. To prawda, że olej laurowy działa kojąco na cerę. Sama miałam problemy z cerą i nieraz pojawiały mi się na twarzy pryszcze. Było to niesłychanie krępujące i wkurzające. Od kiedy tak właściwie zdecydowałam się na zastosowanie oleju komplikacje zniknęły. Rzeczywiście wolno stosować ten specyfik bezpośrednio na twarz- nie ma się czego obawiać bowiem jest w pełni bezpieczny. Dodatkowo używam go na włosy dzięki czemu są one odżywione oraz mocniejsze, a co więcej pozbyłam się na dobre łupieżu. Kategorycznie z całego serca polecam ten kosmetyk.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości